Nowy numer 43/2020 Archiwum

Kwarantanna w Luszowicach i Laskowej

Do 2 października w Laskowej i do 4 października w Luszowicach księża z tych parafii zamieszkujący na miejscowych plebaniach objęci są kwarantanną.

Będziemy odprawiali Msze św. i nabożeństwa nas plebanii. Kościół będzie otwarty,  a nagłośnienie będzie włączone, powinno być dobrze słychać w kościele. Można zatem tak uczestniczyć we Mszy św. i nabożeństwach. Wszystkie zamówione Msze św. będą odprawione, intencje będą wywieszone w gablotach i umieszczone na stronie internetowej. Módlmy się w intencji parafii i wszystkich dotkniętych chorobami i cierpieniem, aby się wyleczyli. Nie upadajmy na duchu - apelują kapłani z Laskowej. Kościół został zdezynfekowany.

W tej parafii pomocą duszpasterską służy misjonarz, ks. Stanisław Knurowski, który zaproponował, że we środę i czwartek, przed pierwszym piątkiem, może spowiadać od godz. 15. W Laskowej Msza św. we środę jest o 18, a w czwartek o 17. Wtedy też odbędzie się inauguracja nabożeństw różańcowych. Ma wydarzeniu przewodniczyć ks. Knurowski. W piątek do pomocy przy spowiedzi przyjedzie dodatkowy kapłan.

Kwarantanna w Luszowicach i Laskowej   Kościół w Luszowicach. Grzegorz Brożek /Foto Gość

W Luszowicach księża na plebanii objęci są kwarantanną do 4 października. Tu kościół został zdezynfekowany 25 września, w dniu nałożenia kwarantanny. - Wierni, którzy uczestniczyli w nabożeństwach i przyjmowali Komunię św. na Mszach św. w ostatnim czasie lub korzystali ze Spowiedzi św. proszeni są by monitorować swój stan zdrowia - apelują duszpasterze z Luszowic. Wszystkie Msze św. w kościele w Luszowicach w niedzielę zostały odprawione przez kapłanów, którzy nie mieli kontaktu z księżmi z Luszowic. - Zamówione intencje mszalne będą odprawione w kaplicy na plebanii. Polecamy się Waszym modlitwom za wstawiennictwem św. Józefa - proszą kapłani z Luszowic.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama