Nowy numer 44/2020 Archiwum

Diecezja. Propozycja duszpasterska dla młodych małżeństw

Jest okazja od 10 października pogłębić swoją wiedzę, umocnić więź małżeńską i nauczyć się naturalnej metody rozpoznawania płodności.

Drodzy małżonkowie, zapraszamy was do wzięcia udziału w Diecezjalnym Studium Rodziny, które pomoże wam: pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z małżeństwem i rodziną, umocnić więź małżeńską, w tym sakrament małżeństwa, oraz nauczyć się naturalnej metody rozpoznawania płodności prof. Rötzera - zachęca ks. Piotr Cebula, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

Absolwenci studium otrzymują dyplom nauczyciela metody Rötzera i po otrzymaniu misji mogą podjąć posługę w poradniach rodzinnych jako doradcy życia rodzinnego.

Studium trwa dwa lata. 10 października rozpoczyna się 18. jego edycja. Wszystkie wykłady będą odbywać się w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się w Wydziałem Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin, w którym także można dokonać zapisu na studium: (14) 631 73 60, drtarnow@gmail.com. Zostało więc jeszcze tylko kilka dni do zapisu.

Poniżej można obejrzeć krótki film o Diecezjalnym Studium Rodziny:

Diecezjalne Studium Rodziny
SYNAJ. TV

oraz film o doradcach życia rodzinnego:

Doradcy Życia Rodzinnego
SYNAJ. TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama