Nowy numer 3/2021 Archiwum

W sobotę Msza św. dla kobiet

Na comiesięczną formację oraz spotkanie przy kawie i herbacie zaprasza Diecezjalne Duszpasterstwo Kobiet "Obdarowana".

Diecezjalny duszpasterz kobiet ks. Piotr Cebula zaprasza wszystkie panie na comiesięczną formację w ramach Diecezjalnego Duszpasterstwa Kobiet „Obdarowana”. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 listopada.

Tegoroczna formacja koncentruje się na odkrywaniu kobiecości w postaci Maryi. Cykl tych spotkań został więc zatytułowany „Maryjne rysy kobiecości”. Na każdy miesiąc przewidziany jest inny temat, który jest rozważany podczas kazania tematycznego.

Spotkania odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Duszpasterstwie Akademickim "Tratwa" (ul. Dwernickiego 1, Tarnów). W tym kościele aktualnie może być 26 osób. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.

W najbliższą sobotę - ostatnią listopada - podjęty zostanie temat "Kobiece relacje". - Spojrzymy na Maryję jako wzór pośredniczenia, budowania relacji międzyludzkich. Temat ten zostanie poruszony w kazaniu oraz po Mszy św. podczas spotkania przez psycholog Marzenę Bajorek - wyjaśnia ks. Piotr Cebula.

Eucharystia oraz wprowadzenie do pracy własnej będą transmitowane na profilu Facebook Obdarowanej: Duszpasterstwo Kobiet Diec. Tarnowskiej „Obdarowana”.

Spotkania dla Kobiet poprzez link: https://rtsp.me/embed/HGQGtHas/

Szczegóły na plakacie poniżej.

W sobotę Msza św. dla kobiet  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama