Nowy numer 3/2021 Archiwum

Gotowi na Synaj?

Już dzisiaj w parafiach, a w sobotę online w tarnowskiej katedrze odbędzie się 15. forum młodzieży. Transmisja także na naszej stronie!

Tematem przewodnim spotkania będzie ewangelia o wskrzeszeniu młodzieńca z Nain. - Pomocą będzie także orędzie papieża Franciszka na 35. Światowe Dni Młodzieży - mówią organizatorzy.

W piątek 27 listopada odbędą się spotkania online w parafiach, podczas których młodzi będą wspólnie rozważać treść ewangelii i przyglądać się swojemu życiu w jej świetle.

W sobotę 28 listopada zostanie przeprowadzona transmisja live z tarnowskiej katedry. Początek spotkania o godz. 19.30. Podczas forum będzie można usłyszeć bp. Andrzeja Jeża, ks. Marcina Barana z wydziału duszpasterstwa młodzieży, ks. Daniela Świątka, wikariusza katedralnego. Gościem forum będzie Tomasz Samołyk, pisarz, publicysta, youtuber.

Spotkanie zakończy się adoracją Najświętszego Sakramentu i Apelem Jasnogórskim. Modlitwę poprowadzi ks. Artur Ważny. Forum będzie transmitowane na żywo na stronie synaj.tv, a także tarnow.gosc.pl.

#15Synaj: „Młodzieńcze, Tobie mówię wstań”
SYNAJ. TV

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama