Nowy numer 2/2021 Archiwum

Diecezja tarnowska. Idźcie do św. Józefa

To pierwszy temat z serii spotkań pod wspólną nazwą "Ojcowskim sercem", które odbywają się każdego 19. dnia miesiąca w Tarnowie.

Spotkania organizowane z racji Roku św. Józefa są wspólnym i systematycznym odczytywaniem listu papieża Franciszka "Patris corde". Zaczynają się od Eucharystii z homilią sprawowaną o godz. 19 w kościele akademickim pw. św. Józefa w Tarnowie. Po niej odbywa się konferencja tematyczna i świadectwo. Całość zawsze jest transmitowana (link: https://rtsp.me/embed/HGQGtHas/).

Diecezja tarnowska. Idźcie do św. Józefa   Tematy poszczególnych konferencji na kolejne miesiące. materiały organizatora

- W diecezji tarnowskiej Rok św. Józefa obchodzony jest w łączności z tym cyklem spotkań. Zachęcamy, aby danego miesiąca rozważyć temat miesiąca, korzystając z przygotowanych materiałów. Zapraszamy grupy, ruchy i stowarzyszenia kościelne, aby włączyły przesyłane konferencje w cykl swojej formacji - zachęca ks. Piotr Cebula, diecezjalny duszpasterz małżeństw i rodzin.

Konferencję wygłoszoną w ramach pierwszego tematu "Idźcie do Józefa", można znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy także do wysłuchania świadectwa Jerzego Talara z Nowego Sącza, wygłoszonego w ramach pierwszego spotkania w Roku św. Józefa w diecezji tarnowskiej:

Spotkania wspólnie organizuje Duszpasterstwo Małżeństw i Rodzin Diecezji Tarnowskiej, Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Tarnowskiej, Duszpasterstwo Akademickie "Tratwa", Projekt Róża oraz wspólnota Męska Strona Rzeczywistości – Tarnów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama