Nowy numer 15/2021 Archiwum

9 etapów rozeznawania ze św. Józefem

Szkoła Nowej Ewangelizacji w Tarnowie zaprasza na dziewięciomiesięczne warsztaty pod okiem opiekuna Pana Jezusa i patrona Kościoła.

Rozpoczną się one 19 marca i potrwają do 8 grudnia 2021 roku. Pomocą w rekolekcjach pomagających w rozeznawaniu duchowym będą rozważania oparte na ewangelii i życiu św. Józefa.

- Chcemy uczyć się od niego duchowego rozeznawania i podejmowania woli Bożej w różnych aspektach naszego życia - tych dużych i małych, osobistych i wspólnotowych, małżeńskich i rodzinnych. Wierzymy, że Boża wola nie jest przykrą koniecznością, ale Bożym marzeniem o nas - mówią członkowie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

Warsztat św. Józefa | Zaproszenie
SNE św. Józefa Tarnów

Osoby, które zapiszą się na warsztaty, w każdą środę otrzymają rozważania, które będą je prowadzić w procesie rozeznawania. Raz w miesiącu w kolejne etapy warsztatów wprowadzać będzie konferencja tematyczna, którą wygłosi bp Artur Ważny.

- Myślę, że dzisiaj wielu ludzi nie wie, jak żyć. Szuka na różne sposoby szczęścia, bo nie czują się szczęśliwi. Zapraszamy na warsztaty, które mają służyć temu, abyśmy umieli rozeznawać dla kogo mam żyć, by rozpoznać misję w swoim życiu, która mnie uszczęśliwi na zawsze - mówi bp Artur Ważny.

Podczas warsztatów w tarnowskiej SNE będzie trwała peregrynacja ikony św. Józefa. Więcej informacji o warsztatach znajdziecie TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama