Nowy numer 19/2021 Archiwum

DWM. Śpiewać Panu chcę!

Jeszcze tylko do 20 kwietnia można zapisać się na Diecezjalne Warsztaty Muzyczne Online - vol.2.

Warsztaty muzyczne odbywają się od kilku lat. Z powodu pandemii zostały zawieszone, a po "odwieszeniu" wróciły, ale na razie w formule zdalnej, realizowane online.

- Od początku pomysł był taki, że chcemy tworzyć przestrzeń, gdzie młodzi mogą przyjechać, żeby się formować duchowo. To są młode, utalentowane muzycznie osoby, którzy chcą śpiewać. Na warsztatach otrzymują pewną dawkę wiedzy liturgicznej, warsztat wokalny i instrumentalny, ale przede wszystkim głęboką świadomość, po co i dla kogo warto się starać rozwijać talent - mówi ks. dr Paweł Górski, twórca i opiekun Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych, dziś proboszcz w Szymbarku.

Najbliższe wirtualne spotkanie w ramach warsztatów muzycznych nadal dotyczyć będzie Mszy św. z udzieleniem sakramentu małżeństwa. Warsztaty odbędą się 24 kwietnia (sobota) w godzinach od 10.00 do 15.30. Koszt warsztatów to 30 zł. Zgłoszenia już ruszyły i potrwają do 20 kwietnia. Zgłosić można się poprzez formularz: ZAPISY NA DIECEZJALNE WARSZTATY MUZYCZNE.

Na Facebooku jest utworzone wydarzenie związane z najbliższymi warsztatami, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje: INFORMACJE O WARSZTATACH.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama