Nowy numer 24/2021 Archiwum

Nie jesteś skazany

Młodzi z grupy 3DKCh z gminy Czermin zapraszają na spotkanie z Bogiem i Grzegorzem Czerwickim.

Spotkanie odbędzie się 19 czerwca o godz. 18 w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzcianie k. Mielca. Głównym punktem programu będzie Msza św., a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z zespołem 3DKCh.

- Nawet pół godziny adoracji potrafi wiele zmienić w Twoim życiu. Bo tylko Bóg daje prawdziwą siłę do miłości. Tylko On naprawdę ukazuje sens tego, co nas spotyka. Pomyśl o tym i przyjdź do Niego. Im mniej masz czasu, tym bardziej znajdź go na adorację. Pozwól Panu wpatrzeć się w Ciebie, a Ty wpatruj się w Niego. Rozmawiaj z Nim i pomilcz trochę przed Jego Obliczem. Zobaczysz jak On będzie zmieniał, porządkował, ubogacał Twoje życie, nadawał mu sens i głębię - zachęcają młodzi do udziału w modlitwie.

Grupa prezentuje plakaty wydarzenia.   Grupa prezentuje plakaty wydarzenia.
Młodzi 3DKCh

Razem z nimi będzie w niej uczestniczył Grzegorz Czerwicki, który w więzieniu odkrył Boga, a dzisiaj jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Młodzi zapraszają do Trzciany, dla tych, którzy nie będą mogli przyjechać ze względu na obostrzenia sanitarne spotkanie będzie transmitowane na kanale YT parafii WNMP w Trzcianie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama