Nowy Numer 43/2021 Archiwum

Mielec. Wejdź na drogę

W najbliższą niedzielę w mieleckiej parafii pw. Ducha Świętego zaczynają się katechezy neokatechumenalne dla dorosłych i młodzieży.

- W najbliższą niedzielę będzie w czasie każdej Mszy św. w naszym kościele specjalne kazanie, a po Mszy św. małżeństwa dadzą świadectwa - zapowiada ks. Waldemar Ciosek, proboszcz parafii. Droga Neokatechumenalna działa od 8 lat w parafii i przynosi już piękne owoce. Są na razie dwie wspólnoty, a katechezy, których cykl właśnie się zaczyna, ma wyłonić osoby, które dołączą do raczkującej trzeciej wspólnoty.

Mielec. Wejdź na drogę   Program katechez. par. pw. Ducha Świętego w Mielcu

- Na katechezy zapraszamy szczególnie osoby, które przeżywają trudności w wierze, które mają problemy z byciem w Kościele, tych, którzy "wyletnili" się w wierze, co odsłonił czas pandemii, przestali praktykować albo rozluźnili relację z Bogiem - mówi ks. Waldemar Ciosek.

Aby zachęcić do udziału w cyklu 8 katechez, uczestnicy Drogi Neokatechumenalnej nakręcili film z zaproszeniem. - Nieważne, czy jesteś wierzący czy niewierzący, bogaty czy biedny, szczęśliwy czy w rozpaczy. Przyjdź i posłuchaj Dobrej Nowiny - zachęcają.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama