Powrót do strony
  • nasze media
  • Kontakt
SUBSKRYBUJ zaloguj się
PROFIL UŻYTKOWNIKA
Wygląda na to, że nie jesteś jeszcze zalogowany.
zaloguj się
lub
zarejestruj się
Serwis internetowy dodatku do Gościa Niedzielnego w diecezji tarnowskiej

Tarnowski

  • Nowy numer
  • AKTUALNOŚCI
  • BIERZMOWANIA
  • GALERIE
  • ARCHIWUM
  • KONTAKT Z ODDZIAŁEM
  • Patronaty
  • Diecezje
    • Bielsko-Żywiecka
    • Elbląska
    • Gdańska
    • Gliwicka
    • Katowicka
    • Koszalińsko-Kołobrzeska
    • Krakowska
    • Legnicka
    • Lubelska
    • Łowicka
    • Opolska
    • Płocka
    • Radomska
    • Sandomierska
    • Świdnicka
    • Tarnowska
    • Warmińska
    • Warszawska
    • Wrocławska
    • Zielonogórsko-Gorzowska
  • O diecezji
    • SYNOD
    • PARAFIE
    • BISKUPI
    • HISTORIA DIECEZJI

Najnowsze Wydania

  • GN 43/2025
    GN 43/2025 Dokument:(9469044,Rodzina – sens i stabilność)
  • GN 42/2025
    GN 42/2025 Dokument:(9458103,Zaczarowana miotła)
  • GN 41/2025
    GN 41/2025 Dokument:(9450251,Odpowiedzialni mężowie)
  • GN 40/2025
    GN 40/2025 Dokument:(9442266,Dziwne miny manekinów)
  • Gość Extra 3/2025 (13)
    Gość Extra 3/2025 (13) Dokument:(9436832,Słowo, które przygarnia)
tarnow.gosc.pl → Informacje → Radomyśl Wielki. Dar spotkania

Radomyśl Wielki. Dar spotkania przejdź do galerii

W miejscowej parafii pw. Przemienienia Pańskiego odbył się dekanalny dzień skupienia dla dziewcząt z DSM.

 
Radosna modlitwa dziewcząt w czasie dnia wspólnoty. DSM Radomyśl Wielki
⏮ ⏪
⏩ ⏭

Inicjatorkami wydarzenia były siostry służebniczki pracujące w parafii, zaś gospodarzem proboszcz miejsca ks. Rafał Ciecieręga.

Na zaproszenie odpowiedziały oddziały Dziewczęcej Służby Maryjnej z parafii: Dulcza Wielka, Stara Jastrząbka, Wadowice Górne, Zdziarzec i oczywiście licznie obecne dziewczęta DSM z Radomyśla Wielkiego. Istotne, że dziewczęta przyjechały na spotkanie ze swoimi duszpasterzami. Z zaproszenia skorzystała też leżąca w zupełnie innej części diecezji, ale zaprzyjaźniona, parafia pw. Miłosierdzia Bożego z Brzeska. Dziewczęta z tej parafii przyjechały z siostrami służebniczkami.

Pierwsza część spotkania odbyła się w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego. Mszy św. przewodniczył i słowo Boże głosił ks. Rafał Ciecieręga. Po Eucharystii dziewczęta odmówiły różaniec przed Najświętszym Sakramentem. Druga część spotkania miała miejsce w budynku nowo otwartej Szkoły Muzycznej. Tam wszyscy wzmocnili swoje siły posiłkiem, by potem resztę czasu spędzić na zabawach, które dla uczestniczek przygotowała i radośnie prowadziła s. Joanna Matuła. Było dużo radości z tańców, zabaw zespołowych, konkurencji sportowych, a nade wszystko w możliwości wspólnego spotkania. Na zakończenie spotkania i drogę do domu wszystkich pobłogosławił ks. Wojciech z parafii Zdziarzec. - Dziękujemy Panu Bogu i Maryi Niepokalanej za dar tego spotkania, wspólną modlitwę i doświadczenie wspólnoty - mówi s. Małgorzata Więcek, służebniczka z Radomyśla Wielkiego.

« ‹ 1 › »
DSM w Radomyślu Wielkim

Foto Gość DODANE 05.10.2021

DSM w Radomyślu Wielkim

​W Radomyślu Wielkim odbył się dekanalny dzień wspólnoty dla dziewcząt z DSM. Wzięły w nim udział dziewczęta z Dulczy Wielkiej, Starej Jastrząbki, Wadowic Górnych, Zdziarca, Radomyśla Wielkiego i gościnnie z brzeskiej par. pw. Miłosierdzia Bożego.  
oceń artykuł Pobieranie..

Redakcja

|

GOSC.PL

publikacja 05.10.2021 08:40

0 FB Twitter
drukuj wyślij zachowaj
TAGI:
  • DEKANAT RADOMYŚL WIELKI
  • DSM
  • DZIEWCZĘCA SŁUŻBA MARYJNA
  • DZIEŃ WSPÓLNOTY
  • RADOMYŚL WIELKI

Polecane w subskrypcji

  • „Św. Jan Kapistran podczas odsieczy Belgradu” na płótnie Antona von Pergera
    • W ramach
    • Leszek Śliwa
    „Św. Jan Kapistran podczas odsieczy Belgradu” na płótnie Antona von Pergera
  • Mój ojciec powtarzał: „Przysięgałem – dotrzymam”. Rozmowa z Ireną Bylicką o rodzinie, wierności i samotności w tłumie
    • Rozmowa
    • Agata Puścikowska
    Mój ojciec powtarzał: „Przysięgałem – dotrzymam”. Rozmowa z Ireną Bylicką o rodzinie, wierności i samotności w tłumie
  • Ks. Piotr Kieniewicz: Milczenie też jest językiem. Wymaga jednak domknięcia słowem, bo bez dialogu nie ma relacji
    • Rozmowa
    • Kamil Gąszowski
    Ks. Piotr Kieniewicz: Milczenie też jest językiem. Wymaga jednak domknięcia słowem, bo bez dialogu nie ma relacji
  • Rodzina w pułapce medialnego kłamstwa
    • Polska
    • Konstanty Pilawa
    Rodzina w pułapce medialnego kłamstwa
  • IGM
  • Gość Niedzielny
  • Mały Gość
  • Historia Kościoła
  • Gość Extra
  • Wiara
  • Foto Gość
  • Fundacja Gość Niedzieleny
  • O nas
    • O wydawcy
    • Zespół redakcyjny
    • Sklep
    • Biuro reklamy
    • Prenumerata
    • Fundacja Gościa Niedzielnego
  • DOKUMENTY
    • Regulamin
    • Polityka prywatności
    •  
  • KONTAKT
    • Napisz do nas
    • Znajdź nas
      • Newsletter
        • Zapisz się już dziś!
  • ZNAJDŹ NAS
WERSJA MOBILNA

Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgłoś błąd

 
X
X
X