Nowy numer 49/2023 Archiwum

Sądeczanie inwestują w dobre foteliki samochodowe, ale popełniają liczne błędy ich montażu

W Nowym Sączu powstało Centrum Bezpieczeństwa Fotelik.info.

Jego zadaniem jest zadbać o bezpieczeństwo kobiet w ciąży, dzieci oraz wszystkich, którzy poruszają się samochodami.

Nowy oddział fotelik.info w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 238 ruszył 26 października. Na odwiedzających czekały bezpłatne inspekcje fotelików samochodowych, szkolenia w ramach kampanii Ciąża i Pasy oraz możliwość doboru fotelika dla dziecka. 

- W listopadzie w Centrum Fotelik.info będą odbywały się warsztaty w ramach kampanii Ciąża i Pasy. Chcemy, żeby jak najwięcej mam w ciąży miało świadomość i wiedzę, że warto zapinać pasy. A przede wszystkim, żeby to robić poprawnie. Mamy nadzieję, że z naszej wiedzy w Nowym Sączu i okolicach skorzysta wiele osób - mówi Michał Guzek z fotelik.info.

Wszelkie informacje na temat kampanii można uzyskać, dzwoniąc na numer telefonu: 18 521 39 52. Pod tym samym numerem można także umówić się na indywidualne spotkanie ze specjalistą, który udzieli fachowej wiedzy nt. prawidłowego zapinania pasów czy montażu fotelika.

Z okazji otwarcia Centrum Bezpieczeństwa Fotelik.info w Nowym Sączu powstał patrol Fotelik.info. Wykazał, że sądeczanie inwestują w dobre foteliki samochodowe dla dzieci, ale popełniają liczne błędy przy ich montażu. Zobacz jak przewożone są dzieci w Nowym Sączu:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy