Nowy numer 3/2022 Archiwum

W niedzielę w Żabnie odbędzie się koncert ku czci bł. Karoliny

Będzie także transmitowany na kanale YouTube "Promyczka" i na profilu Facebook Synaj.tv.

Po zorganizowanym w miniony weekend widowisku o bł. Karolinie w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy" tym razem sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie zaprasza na koncert ku czci bł. Karoliny, który odbędzie się 28 listopada o godz. 17 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w ramach realizacji projektu "Talent - dar i zadanie".

W niedzielę w Żabnie odbędzie się koncert ku czci bł. Karoliny   Plakat wydarzenia. materiały organizatora

Wejściówki na koncert można odebrać na plebanii w Zabawie i w GCK w Żabnie. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wydarzenie będzie także transmitowane na kanale YouTube "Promyczek NS" i na profilu Facebook "Synaj.tv".

Ponadto młodzieżowa telewizja internetowa diecezji tarnowskiej Synaj.tv wraz z Diecezjalną Komisją ds. Pamięci i Kultu Świętych zapraszają również do obejrzenia filmu o bł. Karolinie, jaki powstał w ramach realizowanego cyklu "(Nie)zwykli" o świętych i błogosławionych diecezji tarnowskiej. Film o młodej dziewczynie, która napisała najpiękniejszą historię swojego życia, pieczętując je świadectwem heroizmu, umiłowania wolności i godności, zatytułowany "Cudowny Kwiat" zobaczycie tutaj:

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy