Nowy numer 39/2022 Archiwum

Prawdziwie Boska

Pod takim hasłem w Dębicy odbędzie się gala "Boskiego Biznesu", mająca też charytatywny i misyjny charakter.

W Dębicy 25 sierpnia odbędzie się kolejna Gala Boskiego Biznesu, organizowana przez Fundację "Boskie Skrzydła". Towarzyszyć jej będzie konferencja "Prawdziwie Boska", a jej tematem będzie networking.

Tegoroczna gala będzie okazją do świętowania 5-lecia projektu "Boski Biznes". To także zwieńczenie 6 miesięcy pracy przedsiębiorczych chrześcijanek w Klubie Boskich Liderek.

Podczas gali chodzi o zebranie pieniędzy na działania statutowe Fundacji "Boskie Skrzydła", która tym razem wesprze dom dziecka na Filipinach, prowadzony przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów, gdzie mieszkają dziewczynki zranione przemocą seksualną.

"Boski Biznes" to spotkania o charakterze networkingowym dla przedsiębiorczych chrześcijanek. Ideą tej formy działalności jest wspieranie kobiet zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. To miejsce, w którym wartości chrześcijańskie stoją na pierwszym miejscu. Na spotkania uczęszczają zarówno businesswomen, jak i kobiety, które poszukują inspiracji do swojej drogi biznesowej. Poza szkoleniem biznesowym, każda z uczestniczek może dokonać autoprezentacji oraz przedstawić swoje świadectwo wiary. "Boski Biznes" gromadzi coraz to większą społeczność. Spotkania motywacyjne odbywają się regularnie online oraz w największych miastach w Polsce (m.in. w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie i Lublinie). W ciągu 5 lat działalności organizacji społeczność "Boskiego Biznesu" powiększyła się o ponad 6 tys. osób.

Organizator gali i konferencji - Fundacja "Boskie Skrzydła" - istnieje od 2019 roku. Stawia sobie za zadanie wspieranie osób, które tracą siłę na swojej drodze życia zarówno osobistego, jak i zawodowego. Powstała z myślą o wsparciu głównie kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży. - W fundacji wierzymy, że każda kobieta może być szczęśliwa i jest wystarczająco silna, aby zrealizować swoje powołanie. Szczęśliwa i silna kobieta to szczęśliwa i silna rodzina, to szczęśliwe społeczeństwo. Wspieramy kobiety, by nie ustawały, ale nadal trwały na drodze do doskonałości - do świętości. Zadaniem fundacji jest zdobywanie pieniędzy na wsparcie mentalne i materialne dla tych, którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja wspiera w rozwoju osoby z wartościami chrześcijańskimi: szkoleniami, warsztatami, spotkaniami mastermindowymi czy indywidualnymi sesjami coachingowymi - informują organizatorzy spotkania.

Pomysłodawczynią "Boskiego Biznesu" oraz fundacji jest Małgorzata Dąbrowska, przedsiębiorca z 30-letnim doświadczeniem. Prowadzi kilka niezależnych przedsiębiorstw: AC Kroton, Boski Biznes, Pod Skrzydłami Anioła oraz Fundację "Boskie Skrzydła". Poza "Boskim Biznesem" prowadzi również warsztaty i rekolekcje we współpracy z Duszpasterstwem Talent, z którym jest związana od ponad 15 lat. Prywatnie - żona i matka 4 dzieci.

Program gali na następnej stronie.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy