Nowy numer 49/2022 Archiwum

Święto wolontariuszek i wolontariuszy

W Mielcu odbędzie się I Gala Wolontariatu, podczas której docenione zostaną osoby i organizacje pomagające potrzebującym.

Z inicjatywy posła Fryderyka Kapinosa w Mielcu odbędzie się 30 listopada I Gala Wolontariatu, która będzie miała charakter przeglądu działań osób oraz organizacji pozarządowych pomagających na co dzień potrzebującym, a także podejmującym różnorakie działania na rzecz dobra wspólnego.

Chodzi o promowanie wolontariatu w powiecie mieleckim, dzielenie się doświadczeniem, docenienie działalności wolontariuszy, stowarzyszeń i organizacji pożytku publicznego, zaprezentowanie działań wolontariuszy w regionie mieleckim i różnych form wolontariatu.

Gala, w zamyśle organizatora, ma być świętem wolontariuszy i wolontariuszek, podczas którego zostanie doceniona ich praca na rzecz mieszkańców Mielca i regionu mieleckiego.

Podczas gali, na podstawie przesłanych wcześniej prezentacji działalności, zostaną wyłonieni Wolontariusz Powiatu Mieleckiego 2022 - kategoria indywidualna oraz Organizacja Charytatywna Powiatu Mieleckiego 2022. Zostanie też przyznana nagroda Grand Prix 2022 - nagroda specjalna za całokształt działalności charytatywnej lub za szczególne zaangażowanie w dziedzinie wolontariatu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy