Nowy numer 5/2023 Archiwum

Rodzina w epicentrum

A skoro jest najważniejsza, to i sam św. Mikołaj potwierdził, że przyjdzie na spotkanie z rodzinami 4 grudnia do oratorium księży filipinów.

Rodzinne spotkanie ze św. Mikołajem organizują filipini, tarnowska KANA i Synaj.tv. Będzie można w nim wziąć udział stacjonalnie lub on-line. Odbędzie się ono 4 grudnia w oratorium księży filipinów w Tarnowie. Kto chciałby uczestniczyć w wydarzeniu na żywo, jest zaproszony do wypełnienia formularza dostępnego pod tym linkiem: https://pwd.filipini.eu/?page_id=2257.

Wydarzenie potrwa cały dzień, a w jego programie przewidziane są animacje, gry i zabawy dla całej rodziny, mobilny escape room, poczęstunek, koncert, a o godz. 17.30 spotkanie ze św. Mikołajem.

Rodzinne spotkanie ze św. Mikołajem odbywa się w ramach projektu "EPIcentrum Rodziny", który jest dofinansowany w konkursie "Po Pierwsze Rodzina" Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Jego główną ideą jest propagowanie rodziny jako centrum w jej wymiarze społecznym.

W ramach tego projektu realizowane są warsztaty dla młodzieży, eventy, audycje radiowe i filmy. Posłuchajcie, co o swoich rodzinach mówią i co im zawdzięczają sportowcy Adam Małysz i Marcin Lewandowski:

Z Rodziną do gwiazd |#1 ADAM MAŁYSZ
SYNAJ. TV
Z Rodziną do Gwiazd |#2 MARCIN LEWANDOWSKI
SYNAJ. TV

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy