Nowy numer 5/2023 Archiwum

Fundacja Opes139 przygotowuje kolejny transport humanitarny dla Ukrainy

Trwa zbiórka żywności, artykułów chemicznych, szkolnych, termoforów i zimowej odzieży, m.in. czapek, szalików i rękawiczek dla dzieci.

Zbiórka darów będzie się też odbywać przez kilka najbliższych dni w sklepach Biblos na pl. Katedralnym i przy ul. Mościckiego w Tarnowie oraz sklepach Tarnowskiej Spółdzielni Spożywców przy ul. Czarna Droga i Hodowlana.

W grudniu po raz kolejny z Tarnowa wyruszy transport z tymi darami dla mieszkańców Żmerynki oraz uchodźców ze wschodu Ukrainy, którzy znaleźli tam schronienie. Każdy, kto tylko chce, może się włączyć w zbiórkę żywności i chemii gospodarczej, artykułów szkolnych i odzieży zimowej.

- Pamiętamy też o dzieciach, dla których zbieramy czapki, szaliki i rękawiczki oraz termofory. Można je przynosić do 6 grudnia do sklepów wydawnictwa Biblos na pl. Katedralnym i przy ul. Mościckiego w Tarnowie - informuje Joanna Sadowska, prezes Fundacji Opes139.

Ponadto 2 i 3 grudnia w sklepach Dąbrówka oraz Bazar na ul. Hodowlanej w Tarnowie przez cały dzień trwać będzie zbiórka darów spożywczych dla Ukrainy.

Fundacja Opes139 przygotowuje kolejny transport humanitarny dla Ukrainy   W najbliższy piątek i sobotę zbiórka żywności i chemii gospodarczej odbywać się będzie w dwóch sklepach TSS - "Dąbrówka" i "Bazar". materiały organizatora

Transport planowany jest na połowę grudnia, tak aby dary trafiły do rodzin jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy