Reklama

    Nowy numer 13/2023 Archiwum

Weź udział w warsztacie

I zdobądź jedną z trzech książek "Warsztat św. Józefa" autorstwa bp. Artura Ważnego i Elżbiety Smajdor.

W najnowszym piątym numerze "Gościa Tarnowskiego" omawiamy "Warsztat św. Józefa" - książkę autorstwa bp. Artura Ważnego i Elżbiety Smajdor.

Dzięki diecezjalnemu wydawnictwu Biblos mamy dla Czytelników "Gościa Tarnowskiego" trzy egzemplarze tej książki.

Osoby, które jako pierwsze przyślą do 12 lutego na adres tarnow@gosc.pl odpowiedź na pytanie, jakie jest biskupie zawołanie bp. Ważnego, otrzymają publikację.  


Przystąpienie do konkursu jest także równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia konkursu.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia konkursu, przez okres do zakończenia całego postępowania konkursowego. Dane osobowe mogą być udostępniane partnerom realizującym z Administratorem powyższy cel oraz uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. W każdym momencie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia konkursu jak i opublikowanie wyników mogą zostać wycofane przez kontakt na adres e-mail: sekretariat@igomedia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy