Nowy numer 39/2023 Archiwum

Karoliny zapraszają do bł. Karoliny

Pierwszy zjazd pań i dziewcząt, których patronką jest błogosławiona, odbędzie się w najbliższą niedzielę w Zabawie.

Pierwszy zjazd Karolin u bł. Karoliny odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 września w sanktuarium w Zabawie. Do udziału w nim zaproszone są wszystkie panie i dziewczęta, których patronką jest bł. Karolina, wraz ze swoimi rodzinami.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12.00 zawiązaniem wspólnoty i degustacją kawy o jakże znamiennej nazwie „Carolla”. Odbędzie się również prezentacja książki „Na skrzydłach Karoliny" i spotkanie z jej autorką Anną Krajewską. Będzie koncert piosenek o bł. Karolinie, piknik i tworzenie portretu błogosławionej ze zdjęć uczestników. Spotkanie zakończy się Eucharystią o godz. 16.00.

Do bł. Karoliny zapraszają Karoliny, które na pomysł zorganizowania zjazdu Karolin u swojej patronki wpadły w czasie tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej na Jasną Górę. Każdy, kto potwierdzi swoją obecność na zjeździe w wiadomości prywatnej przez FB I Zjazdu Karolin do Karoliny, będzie miał zagwarantowany posiłek. Każdy, kto śpiewa lub gra na instrumencie, może się włączyć podczas zjazdu w diakonię muzyczną, którą pokieruje Karolina Bąk z Wierzchosławic.

Więcej szczegółów na temat zjazdu znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast