Nowy numer 09/2024 Archiwum

Jak radzić sobie z wyzwaniami?

Kończą się zapisy na organizowaną przez diecezjalną Fundację "Auxilium" konferencję profilaktyczną.

Konferencja odbędzie się 14 grudnia w Nowym Sączu, w Ośrodku Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Początek przewidziano na godz. 9.30.

- To wyjątkowa okazja, aby wysłuchać inspirujących wystąpień ekspertów i doświadczonych praktyków, a także wziąć udział w dyskusjach na temat zdrowia psychicznego i odporności - mówi ks. dr Józef Partyka, prezes Fundacji „Auxilium”.

W programie konferencję o rodzinnych uwarunkowaniach zaburzeń emocjonalnych wygłosi ks. dr Józef Partyka, dr Roman Solecki z Krakowa opowie o tym, jak w badaniach wychodzi kondycja psychiczna dzieci i młodzieży, i jakie widać jej korelacje z logoterapią. Po przerwie dr Marcin Rzegocki spróbuje odpowiedzieć na pytanie, czy prężne organizacje budują prężnych ludzi, a na zakończenie Tomasz Gubała z Krakowa podzieli się refleksją dotyczącą logoprofilaktyki, jako metody przeciwdziałania kryzysom u dzieci i młodzieży.

Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć również udział w koncercie Joanny Sławińskiej, założycielki zespołu Muzykanci, która ma na swoim koncie sześć albumów solowych oraz udział gościnny w wielu projektach o charakterze oratoryjnym i kantatowym. Współpracowała z takimi artystami jak Zygmunt Konieczny i Piotr Rubik, zdobywając uznanie zarówno w Polsce, jak i na międzynarodowej scenie muzycznej. W Nowym Sączu zaśpiewa dawne polskie pieśni adwentowe, maryjne i kolędy.

Ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy zwiększyli liczbę miejsc. Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie: ns.konfeo.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy