Nowy numer 15/2024 Archiwum

Tajemnica Bożej miłości

Trwają zapisy na rekolekcje o Bożym miłosierdziu w Arce w Gródku nad Dunajcem.

Już od 5 do 7 kwietnia w Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym Diecezji Tarnowskiej "Arka" w Gródku nad Dunajcem odbywać się będą rekolekcje biblijne dla wszystkich w rytmie lectio divina "Miłosierdzie Boże w modlitwie »Ojcze nasz«".

- Miłosierdzie Pana Boga jest tematem, którego nie da się wyczerpać. Dlatego proponujemy kolejną sesję, aby w nowy sposób zobaczyć w świetle słowa Bożego tajemnicę Bożej miłości. Tym razem w modlitwie "Ojcze nasz", której nauczył nas Jezus Chrystus. Podejmiemy ten temat, słuchając słowa, które jest zawsze i tylko miłosierne, i realizuje się w naszej codzienności, pośród zwyczajnych spraw - mówi ks. Tomasz Rąpała, rekolekcjonista Arki.

Sesja ta jest również duchowym przygotowaniem do dobrego przeżywania zbliżającego się Roku Świętego 2025. Rekolekcje poprowadzi ks. Rąpała, który współpracuje z Centrum Formacji Duchowej salwatorianów w Krakowie, uczestnik warsztatów egzegetyczno-archeologicznych szkoły biblijnej "Dabar" w Jerozolimie, Palestynie i na wyspie Patmos.

Zapisy są możliwe przez formularz dostępny na stronie CFR "Arka": ZAPISY NA REKOLEKCJE.

Tajemnica Bożej miłości   Plakat rekolekcji. cfr-arka.pl
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy