Nowy numer 20/2024 Archiwum

Królewny zjadą się do Zakliczyna

Oczywiście mowa o Dziewczęcej Służbie Maryjnej i ich diecezjalnej pielgrzymce. Trwają też zapisy na oazę i turniej siatkówki.

Diecezjalni opiekunowie DSM - ks. Daniel Świątek i s. Marcina - przypominają o zbliżającej się Diecezjalnej Pielgrzymce Dziewczęcej Służby Maryjnej, która w tym roku odbędzie się 18 maja w Zakliczynie, w parafii św. Idziego Opata. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 na placu przykościelnym. Centralnym punktem pielgrzymki będzie Msza św. połączona z błogosławieństwem przewodniczek, które w tym roku ukończyły z powodzeniem kurs. Przewodniczył jej będzie biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Po Eucharystii będą integracja oraz modlitwa różańcowa. Zakończenie przewidziane jest na godz. 14. Organizatorzy proszą o zabranie karimat, na których będzie można usiąść. Informują także, że w trakcie pielgrzymki przeprowadzony zostanie konkurs na najlepszy "znak rozpoznawczy" grupy DSM, dlatego zachęcają do przygotowania proporczyków/banerów/flag identyfikujących grupy z poszczególnych parafii. Liczą na waszą kreatywność. Więcej szczegółów na plakacie:

Królewny zjadą się do Zakliczyna   Plakat pielgrzymki. materiały organizatora

Organizatorzy pielgrzymki proszą o zgłaszanie grup do 11 maja za pośrednictwem formularza Google dostępnego pod adresem: https://tinyurl.com/pielgrzymkaDSM.

Zobacz także filmowe zaproszenie na pielgrzymkę:

Zaproszenie na Pielgrzymkę DSM w Zakliczynie, 18 maja 2024
Dziewczęca Służba Maryjna Diecezji Tarnowskiej

Ponadto diecezjalni opiekunowie DSM przypominają o kończących się już zapisach na diecezjalną oazę DSM, która potrwa od 21 do 24 czerwca w Ciężkowicach. Szczegółowe informacje na Facebooku DSM. Zachęcają również do udziału w Diecezjalnym Turnieju Dziewczęcej Służby Maryjnej w Piłkę Siatkową, którego organizatorem jest parafia św. Jana Chrzciciela w Radłowie. Ten będzie miał miejsce już 2 czerwca.

Królewny zjadą się do Zakliczyna   Plakat turnieju. materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy