• facebook
 • Newsletter
 • rss
 • Powstaje akademia Super Dziecko

  Joanna Sadowska

  dodane 15.04.2013 11:29

  Wyższa Szkoła Biznesu NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w "Akcję wolontariatu" organizowaną przez uczelnię przy współpracy z Stowarzyszeniem Podaruj Dzieciom Promyk Słońca.

  Po przeszkoleniu wolontariusze będą prowadzić zajęcia edukacyjne w pierwszej w Polsce Akademii Wspomagania Edukacyjnego SUPER DZIECKO, którą poprowadzi Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca pod patronatem Wyższej Szkoły Biznesu NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie.

  Zadaniem Akademii będzie rozwijanie talentów oraz wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. – Wolontariat, który proponujemy, to służba na rzecz rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego dzieci kształcących się w naszej akademii – mówią organizatorzy.

  W ramach akademii planowane są zajęcia ze śpiewu, gry na instrumentach: perkusyjnych, strunowych, klawiszowych.  Nauczyciele - wolontariusze PDPS poprowadzą ciekawe ćwiczenia edukacyjne służące doskonaleniu wymowy, percepcji wzrokowej, słuchowej, orientacji przestrzennej, rozwoju emocjonalnego, mówienia, czytania i pisania, a także będą organizowali zajęcia z retoryki, kaligrafii, z  dziedziny fizyki, matematyki, sztuki, ikebany, grafiki komputerowej i języka angielskiego dostosowanych do wieku dziecka

  Uczeń Akademii "Super Dziecko" wraz z nauczycielem - wolontariuszem prowadzić będzie indeks sukcesów, gdzie wpisane zostaną najważniejsze osiągnięcia danego dnia. Każde dziecko posiadać będzie swojego darczyńcę - fundatora indeksu sukcesów, przed którym osobiście lub za pośrednictwem Internetu pochwali się swoimi osiągnięciami.

  -- Jeśli chcesz zostać wolontariuszem zapraszamy do kontaktu. Po szkoleniu otrzymasz certyfikat upoważniający Cię do podejmowania wszelkich działań na rzecz WSB NLU Wydziału Zamiejscowego w Tarnowie oraz Stowarzyszenia PDPS. Dodatkowo praca jaką będziesz wykonywał umożliwi Ci udział w licznych podróżach, nie tylko na terenie Polski, ale na całym świecie, a co za tym idzie naukę języków obcych. Zapewniamy, że dłuższa działalność zapewni Ci awans – dodają organizatorzy.

  Zapisy email: stowarzyszenie@pdps.pl


   

  «« | « | 1 | » | »»

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół