Nowy numer 48/2020 Archiwum

W drodze do świętości

O mocniejszą wiarę w świętych obcowanie modlą się pielgrzymi podczas siódmego dnia pielgrzymki.

"Wiara – spotkanie z ostatecznym powołaniem człowieka – świętością" to hasło dzisiejszego dnia pielgrzymki. – Święci przychodzą nam z pomocą, wypraszając potrzebne łaski i dary. Do nich kierujemy nasze modlitwy, prosząc o orędownictwo u Boga – przypomina ks. Janusz Adamczyk w książce pielgrzyma. Świadkiem wiary przypominanym podczas tego dnia jest brat Roger i wspólnota z Taizé.

Intencja dzisiejszego dnia: "Wsparci orędownictwem naszych świętych patronów, prośmy dla nas i naszych bliskich o podjęcie nieodwołalnej decyzji pójścia za pragnieniem serca, by osiągnąć najwyższy cel życia – świętość".

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama