Nowy numer 24/2018 Archiwum

Jeden z nas?

Kandydatów do europarlamentu zapytano o postawę względem życia ludzkiego. Kto z nich jest pro life?

Europejska Federacja Ruchów Obrony Życia „Jeden z Nas” w każdym z 28 krajów UE zadaje pytania kandydatom do Parlamentu Europejskiego o ich stosunek do życia ludzkiego. W okręgu wyborczym nr 10 (Małopolska i Świętokrzyskie) 100 proc. punktów (postawa pro life) uzyskali: Arkadiusz Mularczyk, Edward Siarka, Lucyna Malec z partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro, Ryszard Legutko i Leszek Murzyn z PiS, Stanisław Żółtek z Nowej Prawicy Janusza Korwina- Mikke, Bogusław Sonik z PO. Poniżej 90 proc. uzyskała Beata Kij z Solidarnej Polski. Na pytania nie odpowiedziały pozostałe komitety wyborcze i startujący z nich kandydaci. Odpowiedzi kolejnych kandydatów będą się ukazywały sukcesywnie na stronie fundacji „Jeden z Nas”.

W okręgu wyborczym nr 9 (Podkarpacie) 100 proc. punktów (postawa pro life) uzyskali Maria Kurowska z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, Alicja Zając i Stanisław Ożóg z PiS, Kazimierz Jaworski i Tomasz Kloc z Polski Razem Jarosława Gowina. Powyżej 90 proc. punktów uzyskała Irena Kulig z listy nr 1 Solidarnej Polski. Na pytania nie odpowiedziały pozostałe komitety wyborcze i startujący z nich kandydaci.

Odpowiedzi kandydatów.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma