GN 2/2021 Archiwum

Bierzmowanie na 102 i więcej przejdź do galerii

Biskup Władysław Bobowski wylał Ducha Świętego na młodzież w tuchowskich świątyniach - sanktuarium i kościele św. Jakuba.

– Słyszałem, że jest was 101 osób. Szkoda, że jeszcze jednej brakło, bo byłoby bierzmowanie na 102 – żartował bp Władysław Bobowski do bierzmowanych w tuchowskim sanktuarium. O tym, co jeszcze mówił do młodych już zupełnie na poważnie, przeczytacie TUTAJ.

Dziś, 16 maja, biskup udzielił Ducha Świętego w bazylice Najświętszej Maryi Panny młodzieży pochodzącej z tej parafii (39), z Lubaszowej (10), Siedlisk (26) i Piotrkowic (16). Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

Podczas drugiej uroczystości z udzieleniem sakramentu bierzmowania Ducha Świętego z rąk bp Władysława Bobowskiego przyjęła młodzież z tuchowskiej parafii św. Jakuba (75), Burzyna (13) i Buchcic (5). Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

Bierzmowanie na 102 i więcej   Bierzmowanie w kościele św. Jakuba w Tuchowie Beata Malec-Suwara / Foto Gość Biskup Władysław Bobowski wybierzmował już do tej pory 267 678 młodych. Już od początku, jak udziela sakramentu, odmawiając w każdą środę i niedzielę tajemnicę Zesłania Ducha Świętego części chwalebnej Różańca, ofiaruje ją za wszystkich swoich bierzmowanych. – Amia ponad ćwierć miliona ludzi. Mam się za kogo modlić – mówił bp Władysław w kościele św. Jakuba w Tuchowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama