Nowy numer 42/2019 Archiwum

Tarnów: "Pełne zanurzenie 2.0"

Już 9 marca w Tarnowie odbędzie się dzień formacyjny dla parafialnych i dekanalnych animatorów młodzieży.

Odbędzie się on 9 marca w hali przy ul. Gumniskiej w godz. od 9:30 do 17. Hasło nawiązuje do poprzedniej, zeszłorocznej edycji rekolekcji. W programie spotkania jest Eucharystia, warsztaty i refleksja synodalna. W rekolekcjach uczestniczyć będą również dekanalni duszpasterze młodzieży. Z uczestnikami spotka się bp Leszek Leszkiewicz. Organizatorzy proszą uczestników o wzięcie ze sobą Pisma Świętego.

Zapisy przez formularz: http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/43

- Trzeba, żeby w każdej parafii byli młodzi, którzy powiedzą: „Proszę księdza, my szkolimy się, dostajemy formację, to może byśmy poprowadzili, udźwignęli prowadzenie wspólnoty młodzieżowej?”. Twierdzę, że w każdej parafii znajdą się tacy młodzi ludzie, którzy będą chcieli to zrobić.. My zapraszamy ich do nas, na to spotkanie, chcemy im pomóc, chcemy ich duchowo uposażyć, ożywić, zaanimować, by oni potem zrobili to w swoich parafiach ze swoimi rówieśnikami - mówi ks. Marcin Baran, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży tarnowskiej kurii.

O zeszłorocznym dniu formacyjnym pisaliśmy TUTAJ

Galerię zdjęć z zeszłorocznego spotkania znajdziecie zaś w TYM MIEJSCU

Tarnów: "Pełne zanurzenie 2.0"   Plakat rekolekcji arch. Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL