Nowy numer 42/2019 Archiwum

Obdarowana: Różnice nie dzielą, a dopełniają

Tematem lutowego spotkania "Obdarowanej" były różnice między kobietami a mężczyznami.

Jak powiedziała radiu RDN Małopolska Magdalena Kleczyńska, prowadząca konferencje "Obdarowanej", kobiety wychodzące z ostatniego spotkania, ma nadzieję, ucieszą się tym, że różnimy się od mężczyzn. - Te różnice są czymś, co nas dopełnia, może nas rozwijać, a nie mają nas różnić - dzielić - tłumaczy Kleczyńska.

Spotkanie odbyło się w sobotę 23 lutego. Cykl zainicjowany w listopadzie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród pań, coraz więcej kobiet uczestniczy w  nim i bardzo sobie go ceni.

Spotkania "Obdarowanej" odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 16.30 w bursie szkolnej dla dziewcząt przy ul. Rejtana 10 w Tarnowie. Rozpoczyna je Msza św. pod przewodnictwem ks. Piotra Cebuli, duszpasterza kobiet. Następnie jest konferencja Magdaleny Kleczyńskiej, doradcy rodzinnego z Bochni, i krótki wykład uzupełniający psycholog Marzeny Bajorek.

O cyklu i o pierwszym spotkaniu duszpasterstwa kobiet "Obdarowana" pisaliśmy w artykule Kobiecość to cenny dar, który przemienia świat.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL