Nowy numer 09/2020 Archiwum

Rodzina i media

Niedziela synodalna w marcu będzie poświęcona m.in. edukacji medialnej w rodzinie, czyli jak powinno się korzystać ze współczesnych środków komunikacji...

Tematem marcowej niedzieli synodalnej będzie "Rodzina i media". Ks. Andrzej Turek, przewodniczący synodalnej komisji ds. mediów, pisze z tej okazji m.in. o zagrożeniach związanych z nadużywaniem środków masowej komunikacji. Przeczytacie o tym w tekście "Najwierniejszy sługa, lecz pan bez litości".

Co robić, by media nie stały się złotym cielcem i jakie pytania w synodalnym rachunku sumienia powinniśmy sobie zadać? O tym w artykule "Złoty medialny środek".

Zapraszamy do lektury świadectwa rodziny Więckowskich, którzy opowiadają, jak na co dzień korzystają ze współczesnych mediów - "Media służą nam, a nie my im".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama