Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Józef Kołek

25 kwietnia zmarł w wieku 65 lat ks. Józef Kołek proboszcz parafii Jamy w dekanacie radomyskim.

Ks. Józef Kołek urodził się 10 lutego 1954 roku w Mielcu. Pochodził z parafii Tuszów Narodowy. Egzamin dojrzałości złożył w Rzeszowie. Wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, a po ukończeniu studiów filozoficzno-teologicznych przyjął 25 maja 1980 roku święcenia kapłańskie z rąk biskupa tarnowskiego Jerzego Ablewicza.

Jako wikariusz pracował w parafiach: Ocieka, Wojakowa, Nowe Rybie, Siedliska Bogusz i Wietrzychowice. Od sierpnia 1996 roku pełnił urząd proboszcza parafii Jamy. Ponadto sprawował obowiązki dekanalnego duszpasterza trzeźwości i wicedziekana w dekanacie Radomyśl Wielki.

Wprowadzenie ciała śp. ks. Józefa do kościoła parafialnego w Jamach odbędzie się w środę 1 maja o godz. 18. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Jamach będzie we czwartek 2 maja o godz. 12.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL