Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zakopane. Popraw koronę

Duszpasterstwo powołań, ks. Tomasz Rąpała i klerycka grupa "Semeron" zapraszają na wakacyjne rekolekcje z serii "Męska decyzja".

Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie oraz powołaniowa grupa kleryków WSD „Semeron”.

- To już kolejne nasze spotkanie z Jezusem we wspólnocie tych, którzy chcą podjąć męską decyzję. Tym razem będziemy razem z biblijnym Dawidem „poprawiać koronę”. Czeka nas wiele pięknych chwil na górskich szlakach, podczas adoracji Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, w czasie rozważania Słowa Bożego i na Eucharystii. Będziemy wspólnie szukać i odczytywać wolę Pana Boga - mówi ks. Tomasz.

Zakopane. Popraw koronę

Rekolekcje są skierowane do młodzieży męskiej od 16 roku życia, w terminie 15-19 lipca 2019 roku, w Willi Pod Krzyżem w Zakopanem. Wszystkie informacje dotyczące zapisów znajdziecie TUTAJ.

Zachęcamy do przeczytania tekstu „Przed podjęciem męskiej decyzji”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama