Nowy numer 15/2020 Archiwum

Misyjne spotkanie róż różańcowych

7 września na Kozieńcu uczestniczyli w nim parafianie z Mielca i Grabna.

W Domu Formacji Misyjnej na Kozieńcu w Czchowie 7 września odbyło się misyjne spotkanie formacyjne dla członkiń i członków róż Żywego Różańca. To już kolejne tego rodzaju wydarzenie organizowane przez Dzieło Misyjne Diecezji Tarnowskiej. Tym razem uczestnikami byli wierni ze wspólnoty pw. Trójcy Świętej w Mielcu i parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Grabnie.

Z uczestnikami spotkał się m.in. ks. Mateusz Dziedzic, misjonarz w Republice Środkowoafrykańskiej, który 13 października 2014 r. został porwany przez rebeliantów. Kozieniec odwiedził także bp Leszek Leszkiewicz, który w latach 2001-2009 pracował na misjach w Ekwadorze. Studiował też misjologię w Rzymie.

Czytaj więcej na temat tego spotkania oraz zobacz zdjęcia na stronie Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama