Nowy numer 07/2020 Archiwum

Magdalena Kleczyńska: Maryja jest dla mnie wzorem kobiety

Synaj.tv zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Siła Piękna".

Gościem Dagmary jest Magdalena Kleczyńska, związana z duszpasterstwem rodzin. Pani Magdalena jest szczęśliwą żoną i mamą, od wielu lat związaną z Ruchem Czystych Serc, doradcą rodzinnym w bocheńskiej Arce, z wykształcenia biotechnologiem z 7-letnim doświadczeniem pracy w przedszkolu, wychowanką Jacka Pulikowskiego, specjalisty od kobiecości i męskości. W ramach duszpasterstwa kobiet prowadziła w Tarnowie cykl spotkań „Kuchnia i miłość”, o którym pisaliśmy TUTAJ.

Pani Magdalena jest także autorką książki „Obdarowani sobą”, która ukaże się już w marcu. Więcej dowiecie się z materiału Dagmary, Damiana i Asi, którzy zrealizowali kolejny odcinek cyklu naszej młodzieżowej telewizji.

Odc.3 "Autorka"
SYNAJ. TV
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama