Nowy numer 22/2020 Archiwum

Prośba z Boliwii

Pisaliśmy niedawno o parafiach, które potrzebują subskrypcji na YouTube, by realizować na tej platformie transmisje Mszy św., nabożeństw. W tej sprawie przyszła jeszcze jedna prośba, szczególna.

Napisał do nas ks. Radosław Słowik, pochodzący z parafii Szczepanowice tarnowski kapłan, od 2017 roku pracujący w Boliwii, w parafii San Ramòn w wikariacie apostolskim Ňuflo de Chavez

Widziałem na facebookowej stronie Gościa, że pomagacie naszym tarnowskim parafiom rozpowszechnić kanały YouTube, aby zdobyć 1000 subskrypcji i móc transmitować na żywo za pomocą telefonu. Piszę, bo chciałbym również gorąco prosić o pomoc. Z racji ścisłej kwarantanny Msze św. jedynie odprawiam prywatnie, bez ludzi. Do tej pory transmitowałem przez Facebooka, ale były problemy techniczne i gorsza jakość. Próbowałem wysyłać wiadomości prywatnie do moich znajomych na Facebooku z prośbą, ale po około 100 wysłanych tej samej treści próśb, Facebook zablokował mi możliwość wysyłania wiadomości. Pułap 1000 subskrypcji jest dla mnie nieosiągalny w takim wypadku. Liczę szczerze na Waszą pomoc.

A my liczymy na pomoc naszych Czytelników. 

Tu jest kanał YouTube parafii San Ramon w Boliwii: PARAFIA SAN RAMON. Aby pomóc ks. Radosławowi wystarczy włączyć subskrypcję tego kanału.   

O posłaniu ks. Radka ma misje pisaliśmy tu: NAKAZ ZASTAŁ GO W DRODZE . O swojej pracy misyjnej opowiadał m.in. tu: WIELE PIĘKNYCH MOMENTÓW.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • anioł 4
    02.04.2020 17:23
    Brakuje kochani tylko 175 subskrypcji. Zróbmy to dla Boliwijczyków, aby mogli oglądać Eucharystię sprawowaną w ich świątyni
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama