Nowy numer 22/2020 Archiwum

Caritas Diecezji Tarnowskiej z pomocą DPS w Bochni

Placówka, w której stwierdzono zakażenie koronawirusem, otrzymała transport środków dezynfekcyjno-sanitarnych.

Caritas Diecezji Tarnowskiej przekazała 14 kwietnia dla Domu Pomocy Społecznej w Bochni przy ul. Karolina 14g transport środków dezynfekcyjno-sanitarnych. W skład przekazanej darowizny weszły między innymi: płyn dezynfekcyjny do rąk (45 litrów), płyny do mycia i dezynfekcji podłóg, szampony, mydła oraz płyny do kąpieli, ręczniki papierowe oraz papier toaletowy, jednorazowe maszynki do golenia oraz gąbki do kąpieli. Wartość przekazanych darów dla Podopiecznych DPS w Bochni wyniosła 5 854,29 zł.

Od początku epidemii Caritas Diecezji Tarnowskiej pomaga potrzebującymi, a zwłaszcza podopiecznym w placówkach prowadzonych przez stowarzyszenie, jak również w parafiach poprzez miejscowe zespoły Caritas. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama