Nowy numer 48/2020 Archiwum

Trwają zapisy na pielgrzymkę. W niektórych grupach już nie ma miejsc

Powstają listy rezerwowe.

Przypominamy, że tegoroczna Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę ze względu na stan zagrożenia epidemią przybierze formę sztafety. O wszystkich zasadach tegorocznego pielgrzymowania, a także o tym, którego dnia na pielgrzymi szlak wyruszą kolejne grupy, pisaliśmy tutaj:

Ograniczenia dotyczą także liczebności grup. W każdej z nich może pójść ok. 150 pielgrzymów. Jak się okazuje, z zapisem trzeba się spieszyć. No bo cóż to jest 150 osób w grupie dla największej w Polsce pieszej pielgrzymki na Jasną Górę!

W niektórych grupach zapisy dopiero co się rozpoczęły, a już brakuje miejsc. Tak jest w przypadku grupy 3 - Św. Brata Alberta, która formuje się przy parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach, a jej przewodnikiem jest ks. Sebastian Ligęska. Ba, na liście rezerwowej kilka godzin temu było już ponad 30 osób.

Przypominamy, że zapisy odbywają się u księży przewodników grup maksymalnie do 26 lipca. Jeśli w którejś z grup po tym terminie pozostaną wolne miejsca, będzie możliwość pielgrzymowania w niej chętnych także z innych parafii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama