Nowy numer 17/2018 Archiwum

Nie zmarnujcie szansy

Biskup Stanisław Salaterski bierzmował młodzież z tarnowskich parafii św. Rodziny, MB Szkaplerznej, Miłosierdzia Bożego i Klikowej.

– Duch Święty przemienił apostołów, ożywia Kościół, rodząc w nim bohaterów i świętych. Duch Święty i dla was jest wielką szansą. Nie zmarnujcie jej. Pozwólcie Mu działać w was i przez was – mówił 11 maja do młodych bp Stanisław Salaterski, udzielając sakramentu bierzmowania w sumie 250 młodym ludziom. Więcej na ten temat piszemy TUTAJ.

Podczas pierwszej uroczystości, która odbyła się w kościele księży misjonarzy, biskup udzielił Ducha Świętego młodzieży pochodzącej z parafii Świętej Rodziny i Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

Druga uroczystość odbyła się w kościele Miłosierdzia Bożego. Tu sakrament bierzmowania z rąk bp Stanisława Salaterskiego przyjęli młodzi pochodzący z tej parafii oraz wychowankowie znajdującego się na jej terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, a także młodzież z Tarnowa-Klikowej. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ.

  Uroczystość w kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie
Beata Malec-Suwara /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma