Nowy numer 48/2020 Archiwum

Spotkanie z Bogiem w rodzinie

Drugi dzień pielgrzymowania rozpoczęty. Upłynie pod znakiem małżeństwa i rodziny.

Wcześnie rano, bo już o 6.30 w sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie część B Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej modliła się podczas Mszy św., której przewodniczył bp Wiesław Lechowicz. – Biblia, modlitwa i wspólnota. To razem daje skrót „bmw”. Niech duchowe „bmw” zaparkuje w waszych domach, waszych rodzinach. Tego wam wszystkim życzę, a szczególnie tym, którzy za chwilę udzielą sobie sakramentu małżeństwa – powiedział bp Lechowicz. Hierarcha pobłogosławił dwie pary: Anny i Krzysztofa oraz Agaty i Janusza, które dziś zawarły związek małżeński. Część A modli się dziś w sanktuarium MB w Okulicach. Msza św. rozpocznie się o 11.00.

Intencja dnia brzmi: „Zawierzając Jezusowi, Maryi i św. Józefowi nasze rodziny, prośmy, by wierna miłość małżonków, wzajemny szacunek domowników oraz ofiarne poświęcenie dla bliskich czerpały siłę z ufności pokładanej w Bogu”. Podczas dnia pielgrzymi bliżej poznają Wspólnotę Emmanuel. Część B przemierzy dziś odcinek Zabawa – Piekary (38 km), zaś część A odcinek Szczepanów – Grobla (29,9 km). 

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama