Nowy numer 45/2018 Archiwum

Cztery ściany modlitwy

W "Gościu Tarnowskim" na początku każdego miesiąca, z wyjątkiem wakacji, będziemy zastanawiali się nad kondycją pierwszej i najważniejszej wspólnoty, która jest fundamentem diecezjalnej rodziny rodzin.

Przez pierwszy rok synodowania Kościół tarnowski będzie przypatrywał się rodzinie. W „Gościu Tarnowskim” na początku każdego miesiąca, z wyjątkiem wakacji, będziemy zastanawiali się nad kondycją pierwszej i najważniejszej wspólnoty, która jest fundamentem diecezjalnej rodziny rodzin.

Wszyscy diecezjanie, a szczególnie członkowie parafialnych zespołów synodalnych, znajdą tutaj – mamy taką nadzieję – inspirację do namysłu na rodziną, by stawała się domowym Kościołem i miejscem przekazywania wiary następnym pokoleniom. Dziś o modlitwie w rodzinie…

Zapraszamy do lektury synodalnych tekstów:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy