Nowy numer 3/2021 Archiwum

Rusz duszę!

Ciężkowice, Krynica, Błonie: Duszpasterstwo młodych zaprasza na rekolekcje "Kochaj albo rzuć", "Ach te baby" i "Chłopy do roboty".

Już w pierwszy weekend marca (od 1 do 3 ) odbędzie się kolejna tura rekolekcji „Kochaj albo rzuć!” dla dziewcząt i chłopców. W tym roku poprowadzi je ks. Sylwester Brzeźny, odpowiedzialny za projekt Rusz Duszę.

- Wiesz, że jesteś teraźniejszością Kościoła? Czujesz się głosicielem obietnicy? Zastanawiałeś się w ogóle, jaką obietnicę nosisz w swoim sercu? Chcemy, by te rekolekcje były czasem zastanowienia się nad tym, jakie marzenia nosimy w sobie, opierając się m.in. na słowach papieża Franciszka, które powiedział podczas ŚDM w Panamie. Zapraszamy serdecznie, zarówno tych, którzy na rekolekcjach „Kochaj albo rzuć” byli już w zeszłym roku, jak i osoby, które chcą przeżyć je po raz pierwszy - mówią organizatorzy. Zobaczcie, jak te rekolekcje wyglądały w 2018 roku: „Być kobietą i mężczyzną”.

Uczestniczki rekolekcji "Ach te baby" w 2018 roku   Uczestniczki rekolekcji "Ach te baby" w 2018 roku
Beata Malec-Suwara /Foto Gość
Drugą propozycją rekolekcji jest weekendowe spotkanie „Ach te baby”. Rekolekcje są przeznaczone dla dziewcząt. Odbędą się w Krynicy od 22 do 24 marca. O ubiegłorocznych rekolekcjach dla dziewcząt pisaliśmy w tekście „Wydobywanie warstw - nowy make up”

Uczestnicy rekolekcji "Chłopy do roboty" z parafii Stara Wieś koło Limanowej   Uczestnicy rekolekcji "Chłopy do roboty" z parafii Stara Wieś koło Limanowej
Beata Malec-Suwara /Foto Gość
W tym samym czasie młodzieńcy będą mogli przyjechać do Błonia. Tutaj odbędą się w męskim gronie rekolekcje „Chłopy do roboty”. W 2018 roku „Gość Tarnowski” odwiedził „chłopów” na ich rekolekcjach. Przeczytajcie „Chłopy wzięły się do roboty”.

Szczegóły związane z zapisami na rekolekcje znajdziecie na stronie projektu rusz-dusze.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama