Nowy numer 08/2020 Archiwum

V Synod. Jaka będzie katecheza?

6 listopada obradowała Komisja Główna V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Wiodącym tematem spotkania był dokument o katechezie.

Już 30 listopada odbędzie się III Sesja Plenarna V Synodu Diecezji Tarnowskiej, podczas której odbędzie się głosowanie nad dokumentem dotyczącym katechezy w diecezji tarnowskiej.

We wtorek 6 listopada m.in. na temat tego dokumentu dyskutowała Komisja Główna V Synodu. Zgłoszono m.in. poprawki dotyczące katechezy rodzinnej, a także większego zaakcentowania kerygmatu w przekazie katechetycznym.

Na temat katechezy w perspektywie V Synodu pisaliśmy na łamach "Gościa Tarnowskiego". Zapraszamy również do lektury artykułów i wywiadów zamieszczonych w naszym synodalnym serwisie:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama