Beata Malec-Suwara
Foto Gość
Grupie "23" patronuje św. Jan Kanty. Obejmuje 3 dekanaty: Stary Sącz, Piwniczna-Zdrój i Krynica-Zdrój. Przewodnikiem jest ks. Andrzej Kędryna.
GOSC.PL DODANE 17.08.2018 AKTUALIZACJA 18.08.2018
Miasto od kilku dni świętuje rocznicę odzyskania niepodległości, bo jako pierwsze w Polsce odzyskało wolność.
Jeśli erygowanie 100 lat temu parafii św. Antoniego porównać do wielkiego wybuchu, to jest to jeszcze całkiem młody wszechświat, choć historię ma już bogatą.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Młodzi z dekanatu brzeskiego budują mosty, odkrywając swoją tożsamość. Pierwszy wznieśli ze świętymi. Jednego przywieźli prosto z Padwy.
Święci to nieziemsko piękni i zarazem zwyczajni ludzie. Można się było o tym przekonać podczas IX Czuwania ze Świętymi w Iwkowej.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.