Beata Malec-Suwara
Foto Gość
To jedna z najbardziej rozśpiewanych grup. Kiedy ich spotkaliśmy, śpiewali szlagier: "Hej, la la la, hej, la la la - to dla Ciebie, dobry Boże, pioseneczka ta".
GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 18.08.2018 AKTUALIZACJA 18.08.2018
Przypadający 26 stycznia w Kościele w Polsce Dzień Islamu jest narzędziem dialogu międzyreligijnego. Wojciech Bobowski zaś jest przykładem człowieka dialogu.
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie i Nowa Ewangelizacja Tarnów zapraszają na całonocne czuwanie do katedry w intencji biskupa nominata Artura Ważnego.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
W kościele pw. św. Jadwigi członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka kolędowali i dzielili się swoją drogą do wolności.
W najbliższą sobotę odbędzie się kolejne spotkanie z serii "Maryjne rysy kobiecości".
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.