Nowy numer 47/2020 Archiwum

Wiara karmiona Eucharystią

W piątym dniu pielgrzymki wędrowanie w grupach zamieni się w procesję.

Dziś piąty dzień pielgrzymowania. – Upłynie pod znakiem Eucharystii, w każdej grupie będzie dziś niesiony Pan Jezus pod postacią chleba w bursie przez księży – mówi ks. Marcin Krępa.

Dzień wdzięczności za Eucharystię łączy się z modlitewną prośbą pielgrzymów, „by we wszystkich życiowych trudach i wątpliwościach Chrystus obecny w Eucharystii był zawsze z nami, umacniając naszą wiarę”.

Pątnicy uczestniczyli dziś we Mszy św. w Miechowie (część A) oraz Charsznicy (część B). – W programie pielgrzymowania jest dzisiaj również adoracja Najświętszego Sakramentu – dodaje ks. Krępa. Przed pątnikami z części A jest odcinek z Miechowa do Żarnowca (24 km), zaś przed grupami z części B z Charsznicy do Dobrakowa (25 km).

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama