Nowy numer 48/2020 Archiwum

Wspólnota wiary

Dzień szósty pielgrzymki to modlitwa za powołanych.

Pielgrzymi dziękując dziś za dar kapłanów, kleryków, sióstr i braci zakonnych, proszą Boga o siłę do wiernego wypełniania swego życiowego powołania. W szczególny sposób pamiętają też o kapłanach i siostrach – byłych przewodnikach i pielgrzymach.

Świadkiem wiary i przykładem troski o duchowe wsparcie Kościoła jest dziś inicjatywa „Ogniska Miłości”, które założyła mistyczka Marta Robin. Ich najważniejszym zadaniem jest dawanie świadectwa miłości Bożej.

Pielgrzymi z części A uczestniczyli dziś we Mszy św. na stadionie w Żarnowcu, zaś część B Mszę św. będzie mieć o 13.00 w Sierbowicach. Grupa A do pokonania ma 26 km, zaś część B 25 km.


 

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama