Nowy numer 20/2022 Archiwum

Diecezję tarnowską będzie reprezentować 4-osobowa delegacja i bł. Karolina

Na Jasnej Górze w najbliższą niedzielę odbędzie się modlitewne spotkanie kobiet "Nie jesteś sama". Można dołączyć online.

Do uczestnictwa w modlitewnym spotkaniu kobiet na Jasnej Górze, które odbędzie się w najbliższą niedzielę - 23 maja, zaproszone są wszystkie panie poprzez transmisję online.

Jak informuje Krajowe Duszpasterstwo Kobiet, w programie spotkania, które rozpocznie się o godz. 14, zaplanowano procesję z relikwiami świętych i błogosławionych kobiet, uroczystą Mszę św. w kaplicy Matki Bożej Jasnogórskiej koncelebrowaną przez diecezjalnych duszpasterzy kobiet pod przewodnictwem bp. Wiesława Szlachetki, modlitwę kobiet przed obliczem Matki Bożej, a także przekazanie różańców duszpasterstwom kobiet.

"Gromadząc się przy naszej Matce i Królowej, wraz ze świętymi kobietami, których relikwie będą nam towarzyszyć, chcemy prosić Jezusa Chrystusa o ustanie pandemii, uzdrowienie chorych, nadzieję dla wątpiących, a szczególnie o umocnienie w wierze wszystkich kobiet, a także o bycie wiernym świętej Ewangelii" - wyjaśnia Krajowe Duszpasterstwo Kobiet.

Diecezję tarnowską na Jasnej Górze będzie reprezentować 4-osobowa delegacja, która zabierze ze sobą relikwie bł. Karoliny Kózkówny.

Modlitewne spotkanie kobiet na Jasnej Górze będzie transmitowane na kanale YouTube Jasnej Góry, stronie internetowej Konferencji Episkopatu Polski (episkopat.pl) oraz na portalu KierunekNiebo.pl. Szczegóły na plakacie.

Diecezję tarnowską będzie reprezentować 4-osobowa delegacja i bł. Karolina   Plakat wydarzenia. materiały organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama