Beata Malec-Suwara
Foto Gość
Grupa rodem z Doliny Dunajca jest jedną z najliczniejszych na pielgrzymim szlaku. Mimo trudu, jaki dziś pokonali, niezwykle życzliwi.
GOSC.PL DODANE 18.08.2018 AKTUALIZACJA 18.08.2018
10 parafii dekanatu Stary Sącz ma nowych lektorów. Zostało nimi 72 chłopców.
Tutaj można karmić się świadectwem życia tej błogosławionej, ale też tych, którzy do niej przyjeżdżają i wypraszają za jej przyczyną wiele łask.
↓Wszystkie aktualności↓
Pobieranie listy
Po pomoc do Zabawy przyjeżdżają rodzice po tragicznej śmierci swojego dziecka z całej okolicy, a nawet z Zakopanego, Białegostoku, Szczecina, z zagranicy.
Relikwie św. Zelii i Ludwika Martin oraz św. Teresy od Dzieciątka Jezus znalazły się w tarnowskim Karmelu w ramach peregrynacji po klasztorach karmelitańskich prowincji krakowskiej.
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.